Nyomdai kisegítő munkalehetőség - nyugdíjasok számára (WHC07596) (Budapest)

Nyomdai kisegítő munkalehetőség - nyugdíjasok számára (WHC07596)

Budapest 22. kerületi nyomdába keresünk nyomdai kisegítés feladatkör elvégzésére dolgozni vágyó nyugdíjasokat!

Feladatok:

  • az újságok előkészítéséhez szükséges segédanyagok (raklapok, alátét papírok, kötöző anyagok, csomagoló fólia stb.) előkészítése
  • fedlapok átszámolása, ellenőrzése
  • napilapok, magazinok kiadásának előkészítése
  • a fordítások és a kiexpediált anyag folyamatos ellenőrzése
  • a munka és tűzvédelmi szabályok maradéktalan betartása

Elvárások:

  • heti néhány nap fix vállalása
  • pontosság, precizitás
  • megfelelő állóképesség

Munkavégzés helye

Budapest vonzáskörzete

Budapest