Nyugdíjas frissáru pultos (Cegléd)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Nyugdíjas frissáru pultos

Leírás

Partnerünk egy nemzetközi szinten elismert, sikeres kiskereskedelmi áruházlánc, amely az egyik legnagyobb munkaadók egyike Magyarországon. Nagy figyelmet fordítanak a dolgozóik biztonságára és évente több tízezer munkavállalónak biztosítanak munkalehetőséget áruházaikban.

Feladatok

  • Vásárlók kiszolgálása
  • Csomagolás
  • Frissáru, csemege és húspultos feladatok ellátása

Elvárások

  • Öregségi nyugdíjat igazoló határozat
  • Középfokú végzettség

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig, 6.00-22.00 óra között
  • Heti minimum 2-3 nap vállalása, 4-6-8 órában
  • Heti minimum 20 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó órabér: 2.138 Ft/óra
  • Nyugdíjasként csak 15% SZJA kerül levonásra a bruttó bérből, járulékfizetési kötelezettség nincs
  • Kollégáink folyamatos szakmai és pénzügyi biztonságot, támogatást nyújtanak

Előnyök

  • Áruházban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Cegléd
Cegléd