Nyugdíjas takarító (Veszprém)

Humán Centrum Kft.

Nyugdíjas takarító

Leírás

A Hungaropharma Zrt. magyar tulajdonban lévő gyógyszer-nagykereskedelemi vállalat, mely a gyógyszer-kereskedelem minden szereplőjével kapcsolatban áll: csaknem valamennyi magánpatika, kórház és egészségügyi szolgáltató, más gyógyszer-nagykereskedők, a NEAK és az OTH is a legfőbb partnerei közé tartoznak.

Feladatok

  • Közösségi terek, irodák és mosdók takarítása

Elvárások

  • Precíz munkavégzés
  • Öregségi nyugdíjat igazoló határozat

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 5.00-14.00 óra között
  • Napi 6-8 órás munkaidőben
  • Heti 2-3 napos munkavégzési szándék szükséges

Amit kínálunk

  • Bruttó órabér: 1800 Ft/óra
  • Nyugdíjasként csak 15% SZJA kerül levonásra a bruttó bérből, járulékfizetési kötelezettség nincs
  • Kollégáink folyamatos támogatást biztosítanak, szakmai és pénzügyi biztonságot nyújtunk

Munkavégzés helye

  • Veszprém
Veszprém