Ocean export operator (Chinese language) (Budapest)

Budapest, X. Kerület

Tengeri szállítmányozással, logisztikával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ocean export operator (Chinese language)

Elvárások:

  • Kínai nyelv anyanyelvi szintű használata,
  • Társalgási Angol nyelvtudás és Magyar nyelvismeret feltétel,
  • Legalább fuvarszervezői tapasztalat

Előnyt jelent:

  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Import/export tengeri fuvarszervezői szállítmányozási tapasztalat,
  • Precíz munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Ügyfél-orientáltság

Feladatok:

  • Import/export fuvarfeladatok szervezése, támogatása (FCL),
  • Folyamatos kapcsolattartás a hajóstársaságokkal és alvállalkozókkal,
  • Kapcsolódó dokumentumok és nyilvántartások vezetése,
  • Adminisztratív feladatok ellátása,
  • Fuvarszámlák ellenőrzése,
  • Jelentések, riportok készítése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Home Office lehetőségek

Munkavégzés helye:

Budapest