Office Leasing Consultant - Vállalati ingatlan tanácsadó (Budapest)

Vállalati ingatlan tanácsadó pozícióba keresünk munkatársat Megbízónk számára, aki felkutatja azokat a hazai és nemzetközi cégeket (mérettől függetlenül) akik bérelt vagy saját ingatlannal rendelkeznek.

Office Leasing Consultant - Vállalati ingatlan tanácsadó

Feladatok

  • A kijelölt piacon jelen lévő potenciális ügyfelek feltérképezése
  • A már jelen lévő és főleg a növekedésben lévő cégek nyomon követése, kapcsolattartás
  • Potenciális ügyfelek igényeinek felmérése, ingatlanaikkal kapcsolatos döntések előkészítőinek és döntéshozók megkeresése
  • Kombinált és sokoldalú kapcsolatépítési és üzletszerzési tevékenység végzése
  • Az aktuális ingatlanpiaci trendek ismerete és azok átadása a potenciális ügyfelek részére
  • A bérlőképviseleti modell bemutatása, képviseleti megbízások megszerzése
  • Ajánlatok elkészítése, küldése, lekövetése, ügyfél-szerződések megkötése
  • Projektek lebonyolítása, koordinációja
  • Ügyfelek ingatlanportfóliójának folyamatos nyomon követése, a kiszervezhető feladatok projektbe szervezése

Követelmények

  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló pozícióban eltöltött min. 2-3 év tapasztalat
  • Határozott kiállás
  • Proaktivitás

Amit kínálunk

  • Ambiciózus csapat, professzionális, de családias munkakörnyezet, nagyon jól megközelíthető helyen
  • Tanulási lehetőség az ingatlanszakmai területén
  • Korrekt juttatási csomag és kiemelkedő bónuszrendszer

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest