Oktatási referens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Oktatási referens

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

1089 Budapest, Nagyvárad tér 4.- Semmelweis Egyetem Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

A munkakörbe tartozó feladatok:

Oktatásszervezési feladatok: graduális oktatási feladatok tanulmányi felelősökkel aktív közreműködésben oktatási rendek, kurzusok és témák leírásának naprakészen tartása, vizsgaszervezés, e-learning, oktatásmódszertani fejlesztések; részvétel posztgraduális tanfolyamok szervezésében

Oktatási Informatikai feladatok: honlap oktatási oldalainak folyamatos felügyelete, innovatív újítása, részvétel oktatási anyagok informatikai fejlesztésében, vizsgákhoz informatikai eszközök folyamatos karbantartása, elektronikus számonkérésekben aktív részvétel)

Illetmény és juttatások:

Közalkalmazotti bértáblán felüli kiemelt bérezés

Elvárás:

  • felsőfokú végzettség
  • angol középfokú szintű nyelvtudás
  • alapszintű informatikai végzettség vagy jártasság
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • nagyfokú rugalmasság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Farmakológia / élettudományi tudományterületén korábbi tapasztalat
  • szakirányú (oktatásszervezői) végzettség
  • középszintű informatikai jártasság
  • oktatási referensként szerzett tapasztalat

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A pályázat elbírálását követően azonnal.

Az önéletrajzok benyújtásának határideje: 2021.02.28. – bérigény megjelölésével.

Budapest