Oktatászsrevező - koordinátor (Budapest)

Budapesti cég megbízásából, egy új megközelítésű oktatáshoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Oktatászsrevező - koordinátor

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Határozott, agilis fellépés,
  • Kihívást kereső személyiség,
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség,
  • A munkakör nem igényel pedagógus végzettséget, de természetesen pedagógusok jelentkezését is örömmel fogadjuk.

Feladatok:

  • Elsődleges feladat a kapcsolatfelvétel pedagógusokkal, számukra az oktatási feladat bemutatása, együttműködési megállapodások megkötése.
  • A munka első fázisa kb. a tanév kezdetéig tart, ezt követően is fennmaradhat az együttműködés.,
  • A feladat sikeres elvégzéséhez minden kezdeti információt, oktatást megadunk.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat, ,
  • A munkavégzés helye és ideje teljesen kötetlen, szabadidőben, otthonról végezhető., ,
  • Kérem, a jelentkezésben legyen szíves pár mondatban leírni, hogy eddig milyen jellegű együttműködése volt pedagógusokkal.,
  • Várom jelentkezését, hogy egy rövid, személyes beszélgetés során részletes információt adjunk a munkáról.

Budapest