Online akvizíciós marketing munkatárs (Budapest)

Online akvizíciós marketing munkatárs

Feladatok, amikben számítunk rád:

  • Részvétel a marketing osztály napi operatív munkájában
  • Területhez tartozó adminisztráció, riporting rendszer felállítása és menedzselése, vezetőségi összefoglalók, elemzések készítése
  • Felhasználói viselkedési és elemzési feladatok a digitális stratégia meghatározásához
  • MVT és A/B tesztelések elvégzése, eredmények elemzése és javaslattétel a további hipotézisek megfogalmazására és tesztelésére
  • Digitális ügyfél életutak definiálása, folyamatos optimalizálási és fejlesztési lehetőségek keresése
  • GTM kezelése és beállítása
  • PPC és egyéb performansz marketing csatornák menedzsmentje, folyamatos optimalizálása
  • Szoros együttműködés a különböző támogató ügynökséggel (PPC, UX, Digitális, stb.)
  • Kapcsolattartás a kreatív ügynökségekkel és a belső grafikussal
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Új fejlesztések bevezetésében való részvétel, marketing szempontok érvényesítése és felügyelete a tesztelés során
  • Weboldallal kapcsolatos teendőkben a mindenkori webmanager támogatása
  • Forráskódok létrehozása a core rendszerben a marketing kampányok követéséhez
  • Online kampányok menedzsmentje, kapcsolattartás PPC ügynökséggel
  • Social media menedzsment
  • Kapcsolattartás összehasonlító oldalakkal, hirdetések kezelése és árak optimalizációja

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 3-5 éves tapasztalattal rendelkezel hasonló területen
  • Erős konverzió optimalizálási (CRO) tapasztalatod van
  • Erös analitikai attitűddel rendelkezel az adat alapú ügyfelek viselkedésének megértéséhez
  • Képes vagy gyakorlati elemzést nyújtani nagy adatkészletekből
  • Google Analytics vagy más webelemző eszközök használatában jártas vagy
  • Teszteszközökkel kapcsolatos tapasztalattal rendelkezel
  • Van tapasztalatod a performansz marketing csatornákkal
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudásod van, francia nyelvtudás előnyt jelent
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel bírsz
  • Határozott vagy és jól tudsz önállóan dolgozni

Előnyt jelent, ha:

  • Nem riadsz vissza, ha HTML és CSS kódokkal kell dolgoznod
  • Ismered a Data Studio, Google Ads szoftvereket
  • A/B és MVT tesztelési tapasztalattal rendelkezel

Amiért jó nálunk dolgozni:

  • Nyitott, emberközeli légkörben, egy jó hangulatú csapat tagja lehetsz
  • Próbaidő után heti 2 nap home office lehetőséget tudunk biztosítani
  • Támogatjuk a szakmai fejlődésed
  • Díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaházban dolgozhatsz
  • Innovatív, piacújító megoldások jellemeznek minket
  • Széles béren kívüli juttatásokat nyújtunk

Budapest