Öntödei operátor (Iklad)

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és -közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Öntödei operátor
151

Feladatok

  • Nyomásos öntvények előállítása
  • Előállított öntvények vizuális ellenőrzése
  • Öntvények megmunkálása (csiszolás, egyengetés, javítás, tisztítás)
  • Gyártó gépek szakszerű kezelése, esetenként tisztítása
  • Műszakvezető utasításainak betartása
  • Munkaterület rendjének fenntartása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Fémipari területen szerzett szakmunkás végzettség előny!
  • Nagyfokú fizikai terhelhetőség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • Fémipari területen szerzett gyakorlat
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

Villamos motoros hajtástechnika és generátorok gyártásával foglalkozó partner cégünk újra munkatársakat keres BETANÍTOTT ÖNTÖDEI MUNKATÁRS pozícióba! Ingyenes céges buszjáratok biztosítják a könnyű bejárást Pest, Heves és Nógrád megyéből!

  • AZONNALI BELÉPÉS!
  • MEGEMELT órabér (br. 1560 Ft/óra)
  • TELJESÍTMÉNY BÓNUSZ (br. 20.246 Ft/hó)
  • BÉREN KÍVÜLI JUTTATÁS (nettó 30.000 Ft/hó)
  • Műszakpótlék (30%)
  • Túlórapótlék hétköznap (50%, hétvégén 100%)
  • ÖSZTÖNZŐ BÓNUSZT is kap motiváltsága fenntartásáért (próbaidő letelte után nettó 15.000 Ft, félév eltelte után nettó 20.000 Ft, egy év eltetle után nettó 30.000 Ft)
  • Bejárás INGYENES céges busszal
  • Modern, felszerelt munkakörnyezet
  • FIZETETT munkaszünetek
  • BEJELENTETT, hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél!

INGYENES céges buszjáratainkat az alábbi településeken éred el:

Acsa, Acsa-Újlak, Aszód, Bag, Becske, Bercel, Boldog, Domony, Ecséd, Egyházasdengeleg, Erdőkürt, Galgata, Galgagyörk, Galgahévíz, Galgamácsa, Gyöngyös, Hatvan, Héhalom, Hévízgyörk, Hort, Iklad, Jobbágyi, Kálló, Kartal, Kerekharaszt, Lőrinci, Máriabesenyő, Nagygombos, Nagykökényes, Nógrádkövesd, Nógrádsáp, Palotás, Petőfibánya, Püspökhatvan, Selyp, Szirák, Tura, Vanyarc, Verseg, Zagyvaszántó.

Munkavégzés helye

Iklad

Iklad