Öntödei sorfelügyelő(Ajka) (Ajka)

Öntödei sorfelügyelő kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk ajkai munkavégzésre keres Öntödei sorfelügyelő munkatársat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk ajkai munkavégzésre keres Öntödei sorfelügyelő munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Szerszámok előkészítése öntésre, valamint a svercréteg megújítása
  • Robot megfelelő működésének biztosítása a rábízott automata egységen
  • Azonnali beavatkozás a termelésbe meghibásodás vagy probléma esetén
  • Gyártott mennyiség, selejt öntvények számának, állásidőknek adminisztrációja

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség
  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • terhelhetőség, jó fizikum
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Gyárban, termelőüzemben szerzett tapasztalat
  • Monotónia tűrés és jó állóképesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés folyamatos felvételi
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Bejárás támogatás
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkabérelőleg
  • Versenyképes bérezés, alapbér+ prémium+ műszakpótlék
  • Betanulási idő folyamatok elsajátítására
  • Előrelépési lehetőség
  • Megbízható, stabil munkahely

Ajka