Öntödei technikus(Ajka) (Ajka)

Öntödei technikus kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk ajkai munkavégzésre keres Öntödei technikus munkatársat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk ajkai munkavégzésre keres Öntödei technikus munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Homokmag gyártósor optimális üzemeltetése, szakszerű használata
  • Gyártási paraméterek beállítása
  • Technológiai fejlesztések támogatása
  • Termelési adatok gyűjtése, rögzítése
  • Eszközök és gépek állapotának ellenőrzése

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség
  • magabiztos számítógép-felhasználói ismeretek
  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • terhelhetőség, jó fizikum
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés folyamatos felvételi
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Bejárás támogatás
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkabérelőleg
  • Versenyképes bérezés, alapbér+ prémium+ műszakpótlék
  • Betanulási idő folyamatok elsajátítására
  • Előrelépési lehetőség
  • Megbízható, stabil munkahely

Ajka