Öntödei technológus (Budapest)

Öntödei technológus

Feladatok

  • Gyárthatósági elemzés elvégzése új típusú gépeknél,
  • Lean és 6S alapelvek bevezetésének és fenntartásának támogatása,
  • Gyártási dokumentációk elkészítése,
  • Gyártóeszközök rajzolása, legyártása, minősítése, próbagyártás elvégzése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (előny: gépészmérnöki végzettség) VAGY technikusi végzettség,
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Öntészeti területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Válsághelyzet esetén is stabil nemzetközi háttér,
  • Amerikai céges kultúra,
  • Béren kívüli juttatási csomag,
  • Dinamikusan fejlődő háttér.

A munkavégzés helye

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0818”-as referenciaszám feltüntetésével.

www.humanfield.hu

Budapest