Operációs igazgató (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Európai tulajdonban lévő gyártó Partnerünk részére keresünk az alábbiak alapján felsővezetőt.

A pozíció megnevezése:

Operációs igazgató

Feladatok

  • A vállalaton belüli részlegek munkájának összehangolása, irányítása, ellenőrzése (termelés-logisztika-beszerzés-kereskedelem - kb. 300 fős terület);
  • Területi vezetők támogatása, motiválása, fejlesztése;
  • Üzleti kapcsolatok menedzselése, folyamatos működés biztosítása;
  • Hatékonysági, kapacitáskihasználtsági-, veszteségcsökkentési lehetőségek feltárása, célok meghatározása, feladatok végrehajtásának ellenőrzése;
  • Költséghatékonysági projektek menedzselése;
  • Éves üzleti tervezésben aktív közreműködés, költségtervezés - follow up;
  • Kockázatok azonosítása, kiértékelése, kezelése;
  • Riportálás a gyárigazgató részére.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Legalább 3-4 év termelés irányításban szerzett szakmai tapasztalat;
  • Élelmiszeriparban szerzett több éves szakmai gyakorlat;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Analitikus, struktúrált, gyakorlatias gondolodás;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Coaching szemlélet.

Amit kínálunk

  • Motiváló és versenyképes bérezés és csomag;
  • Vállalati gépjármű magánhasználatra is;
  • Piacvezető vállalat, stabil háttérrel;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Előnyök

  • Élelmiszeripari mérnöki végzettség

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár