Operatív Igazgató (Mosonmagyaróvár)

Építőipari cégünk munkatársat keres

Operatív Igazgató

munkakörbe

A pozíció célja:

A cég építőipari tevékenységeinek irányítása, fejlesztése, az alá tartozó területek hatékony együttműködésének biztosítása.

Kik vagyunk?

A Szabó és Társa Belsőépítészeti Kft. 25 éves , 100% -ban magyar tulajdonban lévő piacvezető építőipari vállalkozás. Cégünk évről -évre folyamatosan fejlődik, ennek köszönhetően szinte az egész ország területén végzünk generál kivitelezéseket, belső felületképzési munkákat, műemlék épületek felújítását, ipari létesítmények oktatási-, sport-, és egészségügyi komplexumok kivitelezését és teljes felújítását .

Cégünk fő profiljai: generál kivitelezés, befejező szakipari munkák – festés, tapétázás, műemlék felújítás, homlokzati hőszigetelés, energetikai korszerűsítés

Szakmai felelősségek:

  • Szakmai és People menedzsment oldalról is irányítja a hozzá tartozó szervezetek tevékenységeit, támogatja az alá tartozó vezetőket
  • Felsővezetői kontroll a cég ajánlattételi folyamatain, az ajánlatok minőségén és időbeliségén
  • Felügyeli az elnyert projektek végrehajtását: műszaki és gazdasági teljesítményét, (generálkivitelezési és szakipari terület)
  • Biztosítja a megfelelő erőforrásokat a projektek, illetve a megkötött szerződések végrehajtásához
  • Felügyeli a vevői szerződéskötési folyamatokat
  • Szükség esetén kezeli a hatósági engedélyezéssel kapcsolatos problémákat
  • Részt vesz az éves és stratégiai üzleti tervek elkészítésében
  • Javaslatokat fogalmaz meg és tulajdonosi egyeztetés után döntéseket hoz a hatékonyság és a cég teljesítményének növelésére
  • A kompetenciájába eső döntéseket időben meghozza, a döntésekről pedig a beosztottjait időben és a szükséges mértékben tájékoztatja
  • Betartja, illetve betartatja az érvényben lévő folyamatokat és szabályokat, azok továbbfejlesztésében részt vesz

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Építészmérnök vagy építőmérnök diploma)
  • Legalább 5 éves építőiparban szerzett vezetői tapasztalat
  • Ipari-, logisztikai- vagy lakó ingatlanok fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • MS Office készségszintű használata, Excel ismerettel (kimutatások készítése)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Minimum 3 év projektmenedzsment tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás (ill. további nyelvek ismerete)

Amit a pozícióhoz kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Támogató tulajdonosi háttér
  • Innovatív és magas színvonalú technológiai környezet
  • Európai színvonalú munkakörülmények

Keressük az alábbi kompetenciákat:

  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Transzformációs vezetői képesség
  • Profitorientált, Tulajdonosi szemlélet
  • Kimagasló interperszonális készségek - képesség az együttműködés magas szintű megteremtésére
  • Kiegyensúlyozott stabil személyiség – Rugalmasság, terhelhetőség

Munkavégzés helye:

Központi Iroda: Mosonmagyaróvár, Bükk utca 6.

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a "Jelentkezem most" gombra való kattintással várjuk.

Mosonmagyaróvár