Operatív igazgató- munkaerő-kölcsönzés (Pest megye)

Operatív igazgató- munkaerő-kölcsönzés
203

Feladatok

  • Országosan teljes körű felügyeletet gyakoroljon a Társaság munkaerő-kölcsönzési tevékenysége felett - ezáltal hatékonyabbá és eredményesebbé téve a működést.
  • Felügyelje és biztosítsa a kirendeltségek magas színvonalú és nyereséges működését, irányítsa és motiválja a munkaerő-kölcsönzés területén dolgozó kollégákat, biztosítsa a megfelelő belső létszámot.
  • Fejlessze a meglévő üzleti kapcsolatokat és vevői elégedettséget, felső szintű kapcsolattartója legyen a partnereknek.
  • Felügyelje és fejlessze a munkaerő-kölcsönzéssel kapcsolatos szakmai és adminisztrációs folyamatokat, sztenderdeket.
  • Munkavégzés helye: Pest megyei központtal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, jogi, HR területen szerzett diploma)
  • Több éves HR szolgáltatási területen szerzett vezetői tapasztalat, munkaerő-kölcsönzési szolgáltatás ismerete
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Motivált és célorientált hozzáállás
  • Jó problémamegoldó és vezetői készség.
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk

Saját csapatunk irányítására munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Operatív igazgató – munkaerő-kölcsönzés