Operatív koordinátor (Magyarország)

Nemzetközi minőségügyi szolgáltató cég Operatív koordinátor munkatársat keres.

Cégünk, az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, mely 2004-ban alakult. Jelen pillanatban a világ 13 országában 900 ügyfélnek nyújtunk szolgáltatást 7000 minőségellenőrrel. Magyarországi, dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk Operatív koordinátor kollégát.

Cégünk, az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, mely 2004-ban alakult. Jelen pillanatban a világ 13 országában 900 ügyfélnek nyújtunk szolgáltatást 7000 minőségellenőrrel.

Magyarországi, dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk Operatív koordinátor kollegákat az alábbi feltételekkel:

FELADAT LEÍRÁS:

 A hozzá tartozó területen az operatív végrehajtás teljes körű koordinációja.

  • Szolgáltatási folyamat koordinálása
    • Szolgáltatási folyamatok kidolgozása, megvalósítása
    • Létszámigények biztosítása
    • Munkavállalók koordinálása, oktatása, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás külső és belső ügyfelekkel
  • Probléma megoldás

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú rugalmasság térben és időben, utazási hajlandóság
  • Jó szervezőkészség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Stressztűrő képesség
  • Angol nyelv magabiztos ismerete
  • Minőségügyi alapismeretek (8D, FMEA)

ELŐNY:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minőségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • Gyártásban szerzett vezetői tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Cégautó, notebook, mobiltelefon
  • Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
  • Alapbér + teljesítmény arányos havi mozgóbér
  • Folyamatos fejlődés, tréningek (Quality academy)
  • Karrier lehetőség
  • Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

 Győr-Moson-Sopron, Fejér, Komárom-Esztergom, Jász-Nagykun-Szolnok, Heves, Pest megye, Budapest.