Operatív termelési és műszaki manager (Szabadszállás)

Operatív termelési és műszaki manager

Főbb feladatok, munkák:

  •   A napi termelés megtervezése, megszervezése, alapanyagok biztosítása
  •   Emberi erőforrás és napi munka tervezése
  •   Az alapanyag felhasználásának ellenőrzése
  •   A költséghatékony működés biztosítása, műszaki, karbantartási feladatok kontrollja
  •   Készletek optimalizálása
  •   Folyamatos riportálás a közvetlen vezető felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Vezetői munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság, gyorsaság, jó problémamegoldó- és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér, teljesítmény arányos bónusz
  • Telefon
  • Számítógép
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás,
  • Termelés,
  • Logisztika

Munkavégzés helye:

  • Szabadszállás
Szabadszállás