Operátor (Tiszaújváros)

Operátor

Leírás

Szállj fel új céges buszjáratunkra!

Új céges járatot tervezünk indítani Tiszaújváros felől.

Debrecen területén induló, modern gyártóegységünkhöz keresünk tapasztalt operátorokat. Ha rendelkezel legalább 3 év termelési tapasztalattal gyártó környezetben akkor ez a lehetőség Neked szól!

Operátor

Feladatok

  • Automatizált gépek kiszolgálása és termelés felügyelete
  • Számítógépes dokumentációs feladatok ellátása
  • Gépek üzemeltetése és a termelés hatékonyságának biztosítása
  • Rend és tisztaság fenntartása
  • Munkavédelmi szabályok betartása

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3 év gyártási tapasztalat
  • Monotonitás és stressztűrés
  • Több műszakos munkarend és állómunka vállalása

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Cafetéria
  • Szakmai fejlődési lehetőség - amellyel arányosan a bérezés is emelkedik
  • Éves bónuszok, havi bónusz
  • Munkábajárás kiemelt támogatása + Debreceni céges buszjárat
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség!

Munkavégzés helye

Tiszaújváros