Operátor (Székesfehérvár)

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Közvetítői engedélyszám: 4682-1/2012-803

Operátor
71

Feladatok

  • Gyártás során használt gépek alapanyaggal való kiszolgálása
  • Automata gépsorok kezelése
  • Munkadarabok szintidő alatti összeszerelése
  • Kész termékek palettáról való leszedése
  • Kész- és félkész termékek ellenőrzése
  • Műszakvezető utasításainak betartása
  • Termelési terület rendjének fenntartása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend és álló munka vállalása, kezdetben 3, majd 4 műszakos munkarend
  • Monotónia-tűrés
  • Jó kézügyesség és állóképesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

Klímakompresszorok, hűtőközeg továbbító egységeket, hőszivattyú szelepeket, vízszelep-és pumpa termékcsalád gyártásával foglalkozó partnercégünk számára OPERÁTOR munkatársakat keresünk székesfehérvári telephelyre!

Kereseti lehetőség: bruttó 400.000 Ft/ hó

  • Fix alapbér, mely idővel emelkedik tapasztalattal arányosan
  • Cafeteria (br. 20.000 Ft/hó)
  • Műszakpótlék (18:00 és 06:00 között 30%)
  • Étkezési hozzájárulás (nettó 10.000 Ft/hó)
  • INGYENES céges busz

INGYENES céges buszt a következő településekről biztosítunk:

Adony, Alsótöbörzsök, Bekonycsernye, Balatonbozsok, Balatonfőkajár, Balinka, Berhida, Bodajk, Cece, Csala, Csetény, Csőszpuszta, Dunaújváros, Enying, Fehérvárcsurgó, Felsőkörtvélyes, Füle, Gárdony, Igar, Iszkaszentgyörgy, Jásd, Jenő, Kabókapuszta, Kicséripuszta, Kincsesbánya, Kisláng, Kőszárhegy, Középbogárd, Lajoskomárom, Lepsény, Lovasberény, Mátyásdomb, Mecsér, Mezőkomárom, Mezőszentgyörgy, Mezőszilas, Moha, Mór, Nádasdladány, Nagyhörcsök, Ősi, Öskü, Pákozd, Pátka, Peremarton, Perekáta, Polgárdi, Pusztaegres, Pusztaszabolcs, Sárhatvan, Sárkeresztes, Sárkeszi, Sárpendele, Sárszentmihály, Simontornya, Sukoró, Szabadbattyán, Szabadegyháza, Szabadhidvég, Szápár, Tés, Urhida, Velence, Vértesacsa.

Munkavégzés helye

Székesfehérvár