Operátor (Halásztelek)

Halásztelekre, műanyagipari termékek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó, autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk OPERÁTOROKAT!

Operátor

Feladatok

Feladatok:

Műanyagipari gépek és eszközök működtetése

Anyagátvétel, anyagmozgatás

Az elkészült termékek vizuális ellenőrzése

Csomagolás

Követelmények

Téged keresünk, ha:

Rendelkezel legalább általános iskolai végzettséggel

Vállalod a folyamatos munkarendet vagy a több műszakos munkavégzést (folyamatos 12 óra/ 3 műszak/valamint 2 műszakos munkarend)

Jó fizikummal rendelkezel

Előny a műanyagiparban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Halásztelek

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés, alapbéren felüli juttatásokkal

Céges buszok, munkábajárás támogatása

Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség, folyamatos fejlődés.

Munkavégzés helye

Halásztelek

Halásztelek