Operátor (Cegléd)

Operátor

Leírás

Tovább bővítjük állományunkat!

Gyere hozzánk Gépkezelőnek egy tiszta, modern munkakörnyezetbe, előre tervezhető beosztásban!

Pályakezdők, nők és férfiak jelentkezését is várjuk!

Operátor

Feladatok

  • Könnyű fizikai munka, egyszerű munkafolyamatok
  • A termeléssel kapcsolatos adatokat pedig számítógépes felületen szükséges rögzíteni

Elvárások
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Éles látás és jó színlátás
  • 3 műszakos, folyamatos munkarend vállalása 8 órában

Amit kínálunk
  • Vigyél haza próbaidőn belül már nettó 280.000 Forinttól, majd próbaidő leteltével pedig nettó 310.000 Forinttól!
  • Jogosult vagy adókedvezményre? Gyere és vedd igénybe Nálunk!
  • Cafeteria
  • Minőségi bónusz és hűségprémium jogosultság
  • Ingyenes sportolás támogatása
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség a vállalaton belül
  • Korrekt, megbízható állásod lesz - a fizetésed minden hónapban pontosan érkezik!

Ingyenesen biztosítjuk munkába járásod már több mint 30 településről buszjáratainkkal:
  1. Tiszaföldvár - Rákóczifalva - Szolnok-Szandaszőlős - Szolnok - Abony- Cegléd;
  2. Nagykőrös - Csemő - Zöldhalom - Nyársapát - Cegléd;
  3. Újlengyel - Nyáregyháza - Dánszentmiklós - Albertirsa - Ceglédbercel - Cegléd;
  4. Tószeg - Tiszavárkony - Tiszajenő-Vezseny - Jászkarajenő - Polyák tanya - Kőröstetétlen - Törtel - Cegléd;
  5. Szentmártonkáta- Nagykáta - Tápióbicske - Tápiószentmárton - Tápiószele - Újszilvás - Tápiószőlős - Cegléd;
  6. Kecskemét - Nagykőrös- Nyársapát - 441.út - Cegléd;
  7. Törökszentmiklós- Tiszatenyő- Kengyel- Martfű - Cegléd;

További tájékoztatás: +36 (30) 178 67 68-es telefonszámon kapható.

Munkavégzés helye

Cegléd

Cegléd