Operátor (Felsőzsolca)

Partnerünk angol hátterű, globális piacvezető autóipari beszállító cég,operátort keres Felsőzsolcára.

Operátor

Feladatok

  • Részvétel a termelésben (gépek kezelése, működtetése)
  • Műszakvezető által megadott utasítások elvégzése
  • Minőségi eljárások ismerete és használata, kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • A felmerülő válogatási igények teljesítésében való részvétel

Követelmények

  • Hasonló területen szerzett min. 1 év tapasztalat, autóipari tapasztalat előny
  • Magasfokú minőségorientáltság
  • Elkötelezettség a cég előírásaihoz
  • Jó megfigyelőképesség
  • Három műszakos (8 órás) munkarend vállalása (H-P)
    (6:00-14:00, 14:00-22:00; 22:00-6:00)

Amit kínálunk

  • Piacvezető vállalat
  • Céges buszjárat
  • Modern munkakörnyezet
  • Vonzó fizetés és juttatások egy nagy múltú, stabil vállalatnál
  • Hétfőtől péntekig történő munkavégzés
  • Fejlődési és előmeneteli lehetőség
  • Emberközpontú, támogató vállalati légkör

Munkavégzés helye

Felsőzsolca

Felsőzsolca