Operátor (Szekszárd)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Operátor

Leírás

A Solvaro Kft. egy innovatív és dinamikusan fejlődő cég, amely műszaki megoldásokat kínál az autóipar, az építőipar, az élelmiszeripar és az energetikai szektor számára. A cég speciális szakértelmének köszönhetően világszerte elismert partnerekkel dolgozik együtt, és egyedi megoldásokat kínál a legkülönfélébb iparágak számára.

A Solvaro Kft. csapatát szenvedélyes szakemberek alkotják, akik elkötelezettek az innováció, a minőség és a kiválóság iránt. A cég magas színvonalú szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek, és minden egyes megrendelést kiváló minőségű termékkel és kiváló ügyfélszolgálattal teljesít.

Feladatok

  • A perforált lemez gyártásához szükséges gépek és berendezések működtetése és kezelése
  • A termék megfelelő mennyiségben és minőségben való gyártása
  • Gépmeghibásodások rögzítése és tényfeltáró elemzésben való részvétel
  • Nyilvántartás vezetése és aktualizálása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Megbízható, igényes munkavégzés
  • Szakirányú gyári tapasztalat

Munkaidő

  • 3 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig)
  • Heti 40 óra

Amit kínálunk

  • Alapbér bruttó 365 ezer Ft-tól
  • Stabil, biztos, hosszú távon kiszámítható munkahely
  • Eredményfüggő prémium
  • Önkéntes nyugdíjpénztári lehetőség
  • Cafeteria a munkaviszony kezdete utáni 7. hónaptól évi bruttó 252 ezer Ft
  • Útiköltség-térítés: helyközi bérlet 100%-a vagy autóval történő munkába járás esetén 25 Ft/km
  • Képzési és karrierlehetőségek

Előnyök

  • Szakirányú végzettség
  • Műszaki rajzolvasás
  • Targoncavezetői engedély
  • Darukezelői vizsga
  • Alapszintű német nyelvismeret
  • CNC gépbeállítói gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Munkavégzés helye

  • Szekszárd
Szekszárd