Operátor (Nagyigmánd)

A hirdetés már lejárt!

Nagyigmándon található műanyag gyártással foglalkozó partnerünk részére folyamatos műszakrendbe keresünk, saját állományba operátorokat.

Operátor

Feladatok

  • Elkészült termékek ellenőrzése
  • Csomagolási tevékenységek
  • Címkézés
  • Palettára helyezés (max 8-10kg)
  • Munkaterült tisztán tartása
  • Az adott területen előírt munkavédelmi előírások betartása, munkaruha viselése, és rendeltetésszerű használata

Követelmények

  • általános iskolai végzettség
  • álló munka vállalása
  • folyamatos műszakrend vállalása (1 nappalos - 1 éjszakás - 2 pihenő)

Amit kínálunk

  • 30% éjszakai pótlék és 25% délutáni pótlék (nappalos műszakban 14-18 óra közötti munkavégzésre),
  • ingyenes céges buszjárat a környező településekről,
  • bejárási támogatás nettó 36,6 Ft/km,
  • belépési bónusz br 150.000 Ft,
  • karrierút támogatása (fejlesztések, képzések, előre lépési lehetőség),
  • Cafeteria: nettó 20.000 Ft Szép kártyára,
  • Belépéstől járó extra juttatás: az étkezőben található automatáknál (kávé, snack, üdítő) használható kártyára havi 2.000 Ft

Munkavégzés helye

Nagyigmánd

Nagyigmánd