Operátor (Orosháza)

Operátor

Orosházi partnercégünkhöz keresünk operátor kollégákat mihamarabbi kezdéssel.

  • A közvetlen vezetői utasítások és a meghatározott technológiai utasítások betartása, ezek szerinti biztonságos munkavégzés

  • A gyártott termékek vizuális ellenőrzése

  • A technológiai területhez tartozó feladatok teljeskörű ellátása

  • Más területekkel való gördülékeny együttműködés

  • Környezeti-, és egészségvédelmi előírások, szabályok betartása

  • Orosházi, vagy környéki lakhely

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Megbízhatóság

  • Terhelhetőség

  • Középfokú végzettség

  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek megléte

  • Gépkezelői jogosítvány

  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony

  • Stabil vállalati háttér

  • Előírt munkaruha, szabályozott munkakörnyezet

  • Többműszakos munkarend (2 vagy 3 műszak)

Munkavégzés helye

Orosháza

Orosháza