Operátor (Mezőkövesd)

Operátor

Leírás

Mezőkövesdi partnercégünk megbízásából, több műszakos munkarendbe munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Operátor

Feladatok

  • Termékegységek összeállítása a munkautasítások alapján
  • Gépek kezelése, műszaki felügyelete, termelés dokumentálása
  • Végtermékek tesztelésének lebonyolítása
  • Minőség-ellenőrzési feladatok ellátása

Elvárások
  • Önéletrajzzal való jelentkezés!
  • Középfokú vagy szakmunkás végzettség
  • 3-4 műszakos munkarend vállalása
  • Minőségközpontú, fegyelmezett, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk
  • Bruttó 1435 Ft órabér
  • Műszakpótlék 30%
  • Cafeteria és bónusz próbaidőt követően
  • Túlóra lehetőség, melyet hétköznap és hétvégén is 100%-ban térítenek
  • Bejárás támogatás: autó esetén 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén a havi bérlet 100%-a

Egyéb információk

+36 37 540 016

Telefon

Munkavégzés helye

Mezőkövesd

Mezőkövesd