Operátor (Budapest)

Multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújításával foglalkozó vállalat megbízásából keresünk telekommunikációs egységek kozmetikai felújításáraaz alábbi pozícióba:

Operátor

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok,
  • Megbízhatóság,
  • Monotonitástűrés,
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Elektrotechnikusi/szakmunkási vagy egyéb releváns végzettség és/vagy tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Feladatok:

  • Termékek specifikációk alapján történő felújítása, minőségi ellenőrzése,
  • Tisztítás, tesztelés,
  • Szét-összeszerelés,
  • Csomagolás,
  • , Munkaidő:, Műszakos munkarendben, teljes munkaidős,

, Megbízóról:,

Multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújításával foglalkozó vállalat. Budapest XVIII. kerületében több, mint 500 főt foglalkoztatunk.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 215 000 Ft/hó alapbér, Bruttó 105 000 Ft BELÉPÉSI BÓNUSZ a saját állományba, első alkalommal belépett munkavállalók részére, első 3 hónapra elosztva havi bruttó 35 000 Ft,
  • Bruttó 15 000 Ft/hó jelenléti bónusz,
  • Bruttó 40 000 Ft/hó teljesítményhez kötött bónusz,
  • Munkakörtől függő pótlék,
  • Műszakpótlék, Túlóra pótlék,
  • 6 hónap után cafetéria,
  • Nettó 70 000 Ft ajánlási bónusz,
  • Bejárási költség térítés,
  • Bejelentett munkahely,
  • Megbízható vállalati háttér,
  • , A MUNKAKÖRT MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰEK IS BETÖLTHETIK,
  • Betanulási idő után, munkaköri besorolástól függően elérhető bruttó fizetés 300 000 Ft

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest