Operátor (Szombathely)

CÉGÜNK AZ ALÁBBI MUNKAKÖRBE KERES ÚJ MUNKATÁRSAKAT SZOMBATHELYI TELEPHELYÉRE:

Operátor

határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Feladatok

  • Telekommunikációs eszközök, elektronikus és elektrotechnikus berendezések szervizelésében való közreműködés
  • Tesztelés, javítás, hibás alkatrészek cseréje
  • Számítógépes adatrögzítés

Elvárások

  • Minimum végzettség: 8 általános iskola
  • 18. életév betöltése
  • Számítógépes alapismeretek

Hogy mit nyújt számodra az IVY?

  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Tiszta és rendezett, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Jelenléti bónusz
  • A jó teljesítményt kiemelten jutalmazzuk!

Munkavégzés helye

  • Szombathely

Jelentkezz karrierportálunkon az alábbi linken keresztül:

Szombathely