Operátor-Biatorbágy (Biatorbágy)

Cégcsoportunk biatorbágyi munkavégzésre keres gyártósori összeszerelő munkatársakat!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk biatorbágyi munkavégzésre keres gyártósori összeszerelő munkatársakat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk biatorbágyi munkavégzésre keres gyártósori összeszerelő munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Alkatrészek késztermékre szerelése
  • Félkész és késztermékek esztétikai és funkcionális minőségellenőrzése
  • Késztermékek leszedése
  • Késztermékek csomagolása

Elvárások:

  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Minimum befejezett általános iskolai végzettség
  • Kiváló látás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelősségtudatosság, tanulékonyság
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Gyorsaság

Amint kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Alapbér: bruttó 259.000 Ft / hó
  • Műszakpótlék 40 % (18:00-06:00)
  • Jelenléti pótlék: bruttó 10.000 Ft / hó
  • Cafeteria: nettó 18.000 Ft / hó
  • Bónusz évente két alkalommal
  • Ingyenes céges buszjárat (Adony, Agárd, Alcsútdoboz, Baracska, Beloiannisz, Besnyő, Biatorbágy, Bicske, Budaörs, Budapest IX. kerület, Budapest XI. kerület, Csabdi, Csákvár, Diósd, Ercsi, Érd, Etyek, Felcsút, Gárdony, Göböljárás, Gyermely, Gyúró, Herceghalom, Iváncsa, Kajászó, Kápolnásnyék, Környe, Mány, Martonvásár, Nagyegyháza, Óbarok, Oroszlány, Pákozd, Páty, Perbál, Pusztaszabolcs, Ráckeresztúr, Seregélyes, Sóskút, Szár, Szárliget, Százhalombatta, Székesfehérvár, Tabajd, Tarján, Tárnok, Tata, Tatabánya, Tordas, Törökbálint, Vál, Velence, Vértesacsa, Vértesboglár, Vértesszőlős, Zsámbék)

Munkabér

  • bruttó  259 000  Ft  / hó
Biatorbágy