Operátor (Budapest) (Budapest)

Nemzetközi hátterű, vastagréteg technológiával készült fűtőelemek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk gépkezelő operátor kollégákat BUDAPESTI telephelyre

Operátor (Budapest)

Feladatok

  • Gyártósori gépek kezelése
    (szitanyomtató, mérő-, hegesztő- homokfúvó -, csiszológépek stb.)
  • Termékek csomagolása, csomagolóanyagok előkészítése
  • Súlymérés, minőség ellenőrzése
  • Lézeres hegesztés, végmérés, szerelés, a végtermék minőségének ellenőrzése

Követelmények

  • Rendelkezz általános iskolai végzettséggel (8 osztály)
  • Nem okoz gondot a 3 műszakos munkarend vállalása
  • Előny, ha rendelkezel operátori/ összeszerelői tapasztalattal
  • Megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes bér: alapbér + pótlékok + mozgóbér
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Precíz munkavégzés
  • Hétvégi túlóra lehetőség
  • Kávé és friss narancslé biztosítása
  • Munkaruha és védőeszközök biztosítása, munkavédelmi cipő hozzájárulás
  • Munkába járás támogatása a Budapesten kívül élők számára (gépkocsival történő közlekedés esetén 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén a költség 86%-a)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest