Operátor (Budapest XV.) (Budapest)

Budapesti munkavégzésre Operátor munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk budapesti munkavégzésre Operátor munkatársakat keres, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Termelő gépek kezelése, alapanyaggal ellátása
  • Folyamatos ellenőrzés a gyártás során
  • Csomagolás
  • A gép és környezetének rendben tartása
  • Gyártás rögzítése a rendszerbe

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szorgalmas, precíz, szabálykövető munkavégzés
  • Előny a termelésben szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bruttó 1800 Ft/óra + műszakpótlék (30%)
  • Munkába járási támogatás
  • Hosszútávú munka, fejlődési lehetőséggel
  • Családias, támogató munka környezet

Munkarend:

  • A munkavégzés 2 műszakban 8 órában hétfőtől péntekig történik

Munkabér

  • bruttó  1 800  Ft  / óra
Budapest