Operátor (Budapest XXIII.) (Budapest)

Operátor munkatársakat keresünk Budapestre! Ingyenes szállással!

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk budapesti munkavégzésre Operátor kollégákat keres, azonnali kezdéssel!

Feladatok:
• Munkadarabok kézi mozgatása (esetenként 10-15 kg)
• Foszfátozó, mosó és festősorra való felpakolás;
• Munkadarabok vizuális ellenőrzése a minőségi előírásoknak megfelelően, javítás ecseteléssel.
• Termeléstámogatás

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Több műszakos munkarend vállalása
• Erőnlét – fizikai munka vállalása
• Pontos, precíz munkavégzés
• Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:
• Bruttó 1700 Ft/óra + műszakpótlék munkaszerződéssel, vagy
• Nettó 1700 Ft/ óra napi bejelentéssel, heti kifizetéssel
• Bruttó 30.000 Ft bónusz/hó (jelenlét és teljesítmény alapú)
• Cafeteria
• Munkatárs ajánlási bónusz
• Stabil, támogató munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
• Munkaruházat
• Akár azonnali munkakezdés-folyamatos felvételik
• Rendezett, tiszta munkakörülmények
• Szálláslehetőség

Munkarend:
• A munkavégzés 3 műszakban 8 órában hétfőtől péntekig történik.

Munkabér

  • nettó  1 700  Ft  / óra
Budapest