Operátor, csomagoló (Veszprém)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk veszprémi munkavégzésre operátor és csomagoló   kollégákat keres, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • félkész, kész termékek gyártósori összeszerelése, ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, monotónia tűrés

Amit kínálunk:

  • Stabil, támogató munkahely
  • Bruttó 1500Ft/óra + műszakpótlék munkaszerződéssel, vagy
  • Nettó 1500Ft/ óra napi bejelentéssel, heti kifizetéssel
  • Cafateria, munkatárs ajánlási bónusz
  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőségek
  • Munkaruházat
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Elérhető ingyenes céges busz járatok, számos településről

Előny: elektronikai gyártó cégnél, szerzett tapasztalat!

Munkarend:

  • 3 műszakos munkavégzés- napi 8 órában

Jelentkezéseket a 06706851707 -es telefonszámon várjuk!

Veszprém