Operátor diákmunka - Dunakeszi (WHC02835) (Dunakeszi)

Operátor diákmunka (WHC02835)

Partnerünk a világ egyik vezető villanykörte gyártója közé tartozik. Napozólámpák, germicidlámpák és egyéb speciális lámpák gyártásával és értékesítésével foglalkozik szerte a világon. Most Dunakeszire, a termelés mindennapi munkájának támogatására keresünk lelkes diákokat!

Feladatok:

  • Termék előkészítés
  • Gyártósori feladatok ellátása
  • Termék összeszerelés
  • Kész termékek minőségi ellenőrzése
  • Csomagolási feladatok elvégzése
  • Szükség esetén az előírások szerinti utómunkák elvégzése
  • Munkaterület és környezete tisztán tartása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/paszív)
  • Megbízható hozzáállás
  • Precíz munkavégzés

Munkavégzés helye

Dunakeszi

Dunakeszi