Operátor (Esztergom) (Esztergom)

Esztergomi munkavégzésre új kollégákat keresünk! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként esztergomi munkavégzésre OPERÁTOR munkatársakat keres, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • autóipari termékek összeszerelése munkautasítás alapján
  • gyártógépek kezelése
  • minőség-ellenőrzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, rugalmasság
  • precíz munkavégzés, jó kézügyesség
  • több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • 1500 Ft/óra + műszakpótlék
  • Határozatlan idejű munkaviszony, vagy egyszerűsített foglalkoztatás lehetősége (heti kifizetéssel)
  • Cafateria
  • Munkába járás biztosítása céges buszjárattal
  • Hosszú távú, bejelentett határozatlan idejű stabil munkaviszony
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – azonnali kezdés!
  • Kifejezetten kellemes, családias munka körülmények

Munkarend:

  • 3 műszakos munkavégzés
  • túlórázási lehetőség

Esztergom