OPERÁTOR – Fröccsöntő terület (Győrladamér)

Keressük új kollégáinkat győrladaméri fröccsüzemünkbe. Többműszakos munkarend vállalása feltétel.

19 telephelyen, 12 országban, három kontinensen, 6700 munkatársunkkal szolgáljuk ki az összes jelentős autógyárat. Technológiánkkal és termékeinkkel világszerte piacvezetők vagyunk. Cégcsoportunk az autóipari beszállítók üzletágának egyik mozgatórugója.

Keressük új operátor kollégáinkat győrladaméri telephelyünkre.

Feladatok:

  • Fröccsöntő gépkezelői feladatok ellátása a gyártási utasításoknak megfelelően
  • A termék minőségének folyamatos ellenőrzése
  • A termelési-, minőségbiztosítási- és anyagkezelési dokumentáció vezetése

Elvárások:

  • Legalább általános iskola 8 osztály
  • Többműszakos munkarend vállalása (4+4 műszak)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Széles körű juttatási csomag
  • Teljesítmény bónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Hűségprémium
  • Cafeteria
  • Céges buszjárat
  • Ingyenes szállás vagy albérlettámogatás
  • Családias légkör nagyvállalati környezetben

Munkavégzés helye

  • 9173 Győrladamér, Wilhelm-Baumeister u.1.

Győrladamér