Operátor gépkezelő (Szolnokról céges busz) (Szolnok)

Operátor gépkezelő (Szolnokról céges busz)

Leírás

Tovább bővítjük állományunkat!

Gyere hozzánk Gépkezelőnek egy tiszta, modern munkakörnyezetbe, előre tervezhető beosztásban!

Pályakezdők, nők és férfiak jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Könnyű fizikai munka, egyszerű munkafolyamatok automatizált gépek mellett,
  • A termeléssel kapcsolatos adatokat pedig számítógépes felületen szükséges rögzíteni.

Elvárások
  • Középfokú iskolai végzettség (szakma/érettségi)
  • Éles látás és jó színlátás
  • 3 műszakos, folyamatos munkarend vállalása 8 órában

Amit kínálunk
  • Vigyél haza próbaidőn belül már nettó 280.000 Forinttól, majd próbaidő leteltével pedig nettó 310.000 Forinttól!
  • Jogosult vagy adókedvezményre? Gyere és vedd igénybe Nálunk!
  • Havi Cafeteria keret, Minőségi bónusz és hűségprémium jogosultság
  • Ingyenes sportolás támogatása, Kedvezményes melegétkezési lehetőség
  • Korrekt, megbízható állásod lesz - a fizetésed minden hónapban pontosan érkezik!

Ingyenesen biztosítjuk munkába járásod már több mint 30 településről buszjáratainkkal: Abony, Albertirsa, Cegléd, Ceglédbercel, Csemő, Dánszentmiklós, Jászkarajenő, Katonatelep, Kecskemét, Kengyel, Martfű, Kőröstetétlen, Nagykáta, Nagykőrös, Nyáregyháza, Nyársapát, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szandaszőlős, Szentmártonkáta, Szolnok, Tápióbicske, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápiószőlős, Tiszajenő, Tiszaföldvár, Tiszatenyő, Tiszavárkony, Tószeg, Törökszentmiklós, Tószeg, Újlengyel, Újszilvás, Vezseny, Zöldhalom.

További információért hívd az alábbi telefonszámot +36 20 519 9476 vagy add le itt jelentkezésedet!

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok