Operátor(Komárom) (Komárom)

Komáromi munkavégzésre új kollégákat keresünk! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk komáromi munkavégzésre keres Operátor munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • vezetékek, bilincsek szerelése, préselése
  • vezetékek be-, kihajlítása sablon használatával

Elvárások:

  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelősségtudatosság, tanulékonyság

Amint kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bruttó 2047 Ft/óra alapbér
  • műszakpótlék 30 % (18:00-6:00 között)
  • Cafeteria bruttó 38.750 Ft/hó (próbaidő alatt is jár, az első munkanaptól)
  • havi bónusz, éves hűségbónusz, jubileumi prémium
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • ingyenes cégesbuszjárat (Almáspuszta-Naszály-Mocsa-Kocs-Nagyigmánd-Kisigmánd-Csém Ászár-Kisbér-Ete-Csép-Tárkány-Nagyigmánd-Bábolna-Ács Tatabánya-Tata-Almásfüzitő-Komárom Bátorkeszi-Madar-Marcelháza-Hetény-Izsa-Komárno-Komárom Csicsó-Nemesócsa-Nagykeszi-Megyercs-Keszegfalva-Csallóközaranyos-Komárom) területeken

Komárom