Operátor (Komárom) (Komárom)

Partnerünk egy családi vállalkozásból nőtte ki magát, Európa szerte 8 országban vannak jelen, komáromi gyáregységeikben kartondobozok és a hullámkarton csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak. Bővülő csapatukba keresünk OPERÁTOR munkatársakat.

Munkarend: 12 órás folyamatos (3-3-4 beosztásban, rugalmasan cserélhető munkanap, így fontos ügyintézés esetén nem kell szabadságot kivenned).

Ha fontos számodra, hogy egy európai kultúrájú Cégnél dolgozz, magyar nyelven beszélő kollégákkal, támogató környezetben, jelentkezz hozzánk!

Operátor (Komárom)

Feladatok

  • Termelési folyamatokban való részvétel - könnyű fizikai munka
  • A gépek folyamatos kiszolgálása, töltése, késztermék vizuális ellenőrzése, csomagolása, címkézése
  • A termékek gyártásával járó technológiák, 5S betartása

Követelmények

  • Gyártásban szerzett/operátori tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, gyorsaság, rendszeretet
  • Monotonitás tűrés
  • 12 órás, váltott műszakrend vállalása

Amit kínálunk

  • Alapbér
  • Műszakpótlék
  • Bónuszok
  • Étkezési támogatás
  • Bejárás támogatása háztól-házig taxiszolgáltatással, vagy saját autóval 30 Ft/km
  • Továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Betanulást segítő mentorprogram
  • Munkaruha, védőeszközök biztosítása
  • Stabil, fejlődő vállalt, hosszútávú munkalehetőség
  • Tiszta munkakörnyezet, támogató csapat, vezetőség

Munkavégzés helye

Komárom

Komárom