Operátor (Mohács) (Mohács)

Mohácsi munkavégzésre új kollégákat keresünk! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk mohácsi munkavégzésre keres Operátor munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:
• gépkezelés
• folyamatos alapanyag ellátás biztosítása a gyártógépeknek
• betanított feladatok

Elvárások:
• gyártásban szerzett tapasztalat
• terhelhetőség, jó fizikum
• alapfokú végzettség
• 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyök:
• Gyárban, termelőüzemben szerzett tapasztalat
• Monotónia tűrés és jó állóképesség
• Pontos, precíz munkavégzés

Amint kínálunk:
• Azonnali kezdés – folyamatos felvételi
• Ingyenes céges buszjárat
• Bejárás támogatás
• Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
• Munkabérelőleg
• Prémium
• Betanulási idő folyamatok elsajátítására
• Előrelépési lehetőség
• Megbízható, stabil munkahely

Mohács