Operátor-Mór (Mór)

Operátor munkakörbe új kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk móri munkavégzésre keres Operátor munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk móri munkavégzésre keres Operátor munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Ülésállító részegységek és komplett ülésállító berendezések összeszerelése a műveleti utasításnak megfelelően.
  • Házirend és 5S előírások betartása
  • Selejtes anyag, ill. hibás alkatrész miatt keletkező üzemzavar azonnali jelentése a csoportvezető felé

Elvárások

  • Alapfokú végzettség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Kezdő bér: Bruttó 1310 Ft/óra + 40% műszakpótlék
  • Teljesítmény bónusz összege maximum a havi bér 21%-a
  • Ingyenes céges buszjárat a környező településekről
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • Cafeteria a próbaidő után nettó 30 000 Ft
  • Móri uszoda és konditerem ingyenes használata
  • Előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
  • Akár azonnali munkakezdés- folyamatos felvételi időpontok
  • Biztos, stabil hosszútávú munkalehetőség
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamatra számíthat

Mór