Operátor (Nógrád-megye) (Bercel)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Nógrád megyei munkavégzésre keres Operátor munkatársat!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Nógrád megyei munkavégzésre keres Operátor munkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • gépkezelési feladatok ellátása
  • folyamatos alapanyag ellátás biztosítása a gyártógépeknek
  • termékek vizuális ellenőrzése
  • csomagolási feladatok
  • műszakjelentő dokumentum vezetése

Elvárások:

  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, rugalmasság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása

Munkarend:

  • 3 műszakos munkavégzés, hétfőtől péntekig napi 8 órában
  • túlórázási lehetőség előfordul–átlagosan  havi két hétvégén

Amint kínálunk:

  • Bruttó1500 Ft/óra + pótlékok- határozatlan idejű munkaszerződés vagy
  • Nettó 1500 Ft/óra+ pótlékok- egyszerűsített foglalkoztatás lehetősége, heti kifizetéssel!
  • Utazási költség támogatása (gépkocsifutás, tömegközlekedés)
  • Azonnali kezdési lehetőség, gyors és kiszámítható felvételi folyamat
  • Biztos stabil nemzetközi háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Munkabérelőleg lehetősége
  • Cafeteria a próbaidőt követően
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Előrelépési és fejlődési lehetőség

Munkabér

  • nettó  1 500  Ft  / óra
Bercel