operátor (PORGYÁRTÁS) (Dunaharaszti)

A hirdetés már lejárt!

Forrasztástechnikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünk  dunaharaszti telephelyére keresünk azonnali belépéssel  operátorokat! (Porgyártás területre)

operátor (PORGYÁRTÁS)

Feladatok

Termelési feladatok ellátása

Gépek kezelése előírásoknak megfelelően

Raktárkészlet nyomonkövetése

Mintavétel, minőségellenőrzés

Munkaterület tisztántartása

Követelmények

Szakmunkás-, vagy szakközépiskolai végzettség

3 műszakos munkarend vállalása

Gyártás területén szerzett tapasztalat; fémolvasztásban, ötvözésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Fémporgyártáshoz alkalmazott technológiai környezetben való munkavégzés

Önállóság, precíz munkavégzés, pontos dokumentációkezelés

Megbízhatóság, pontosság

Targonca- és darukezelői jogosítvány előnyt jelent

Munka nehézsége és a termelési környezet miatt jó fizikumú pályázók jelentkezését várjuk.

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag :

284.997 FT bruttó alapbér + műszakpótlék + havi bruttó 53 000 Ft-os Cafeteria csomag + éves bónusz + elérhető bruttó 50 000 Ft jutalom

Munkábajárás támogatása

Nemzetközi munkakörnyezet

Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség

Dunaharaszti