Operátor-Százhalombatta (Százhalombatta)

2 műszakos munkarendbe új kollégákat keresünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk százhalombattai munkavégzésre keres gépkezelő és operátor munkatársakat, azonnali kezdéssel! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk százhalombattai munkavégzésre keres gépkezelő és operátor munkatársakat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Alkatrészek munkautasítás szerinti összeszerelése
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • Gyártógépek alapanyaggal történő ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Monotónia tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bruttó 235.200 Ft alapbér+ 30% műszakpótlék
  • Széleskörű cafateria juttatások közül választhatnak kollégáink havi bruttó 50.000 Ft összegben
  • Ingyenes biztosított céges buszjáratok
  • Kulturált és biztonságos munkakörnyezet
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség, ami béremeléssel is jár

Munkarend:

  • 2 műszakos munkavégzés- napi 8 órában
  • túlórázási lehetőség

Munkabér

  • bruttó  235 200  Ft  / hó
Százhalombatta