Operátor - szereldei területre (Mosonszolnok)

Új kollégáinkat keressük mosonszolnoki összeszerelő üzemünkbe, operátor pozícióba.

Magyarországon termékfejlesztő és összeszerelő üzemünk Mosonszolnokon, összeszerelő és fröccsöntő üzemünk Győrladaméron működik közel 1500 munkavállalóval. 19 telephelyen, 12 országban, három kontinensen, 6700 munkatársunkkal szolgáljuk ki az összes jelentős autógyárat. Technológiánkkal és termékeinkkel világszerte piacvezetők vagyunk. Cégcsoportunk az autóipari beszállítók üzletágának egyik mozgatórugója.

Új kollégáinkat keressük mosonszolnoki összeszerelő üzemünkbe, operátor pozícióba:

Feladatok:

  • Összeszerelési feladatok ellátása, gyártási utasításoknak megfelelően
  • A termék minőségének folyamatos ellenőrzése
  • A termelési-, minőségbiztosítási- és anyagkezelési dokumentáció vezetése

Elvárások:

  • Legalább általános iskola 8 osztály
  • Többműszakos munkarend vállalása (3 műszak)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Széles körű juttatási csomag
  • Teljesítménybónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Hűségprémium
  • Cafeteria
  • Céges buszjárat
  • Ingyenes szállás vagy albérlettámogatás
  • Családias légkör nagyvállalati környezetben

Munkavégzés helye

  • 9245, Mosonszolnok Szabadság u.33.

Mosonszolnok