Operátor (Veszprém) (Veszprém)

2 műszakos munkarendbe új kollégákat keresünk!

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk veszprémi munkavégzésre keres Operátor munkatársakat! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk veszprémi munkavégzésre keres Operátor munkatársakat!

Feladatok:

  • Fémalkatrészek gyártásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Gép kiszolgálás és vezérlés
  • Termékek körültekintő kezelése
  • Munka környezet rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Összetett bérezés, aminek minden eleme a munkatársak
  • Induló havi alapbér bruttó 240.000 Ft + 28.800 Ft havi prémium
  • Havi 40.000 Ft mozgóbér a belépés napjától (teljesítmény, jelenlét és minőség alapján)
  • cafeteria havonta a próbaidő letelte után (3 hónap), illetve visszamenőleg egy összegben
  • Utazási költség térítés: üzemanyag hozzájárulás, helyi bérlet és/vagy helyközi bérlet 86%-a
  • Szabad hétvége és nincs éjszakai munkavégzés
  • Akár azonnali munkakezdés - gyors és kiszámítható felvételi folyamat
  • Stabil, hosszú távú munkahely tanulási és fejlődési lehetőségekkel

Munkarend:

  • 2 műszakos munkarend (5:50-13:50; 13:50-21:50)
  • Esetenként szombati délelőtti túlóra lehetősége

Munkabér

  • bruttó  240 000  Ft  / hó
Veszprém