kamera fejlesztőmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk megfigyelő rendszerek és kamerák tervezésével és gyártásával foglalkozik. A cég termékpalettája támogatja a közbiztonságot és erősíti a világ számos országának határbiztonságát.

kamera fejlesztőmérnök

Feladatok

  •         részvétel a kamerarendszerek alapvető felépítésének meghatározásában
  •         részvétel a lencserendszer és annak mozgató mechanikájának                       megtervezésében
  •         részvétel az eszközök hardver és/vagy szoftverfejlesztésében
  •         részvétel prototípusok megépítésében, kalibrálásában, tesztelésében
  •         részvétel alkalmanként irodán kívüli, terepi teszteken, beméréseken
  •         az elvégzett munka dokumentálása

Követelmények

  •         kamerák és/vagy lencserendszerek tervezésében való jártasság
  •         legalább 2 év releváns munkatapasztalat
  •         manuális készség, gyakorlat (finommechanikai és elektronikai szerelés)
  •         elektronikai alapismeretek, kapcsolási rajzok olvasása
  •         alapfokú angol nyelvtudás (dokumentumok, olvasásához)
  •         önálló munkára való képesség, az elvégzett munkával szembeni igényesség,            precizitás
  •         Mechatronikai mérnök/villamosmérnök/fizikus. /BSc vagy MSc/

Előny:

  •         képfeldolgozási ismeretek (DSP)
  •         C/C++ programozási gyakorlat
  •         Linux operációs rendszer ismerete
  •         tapasztalat beágyazott rendszerekkel (ARM, mikrokontrollerek)
  •         áramkörtervezési gyakorlat
  •         jó kommunikációs képesség angol és magyar nyelven

Amit kínálunk

  •          Családias légkör
  •          Folyamatos fejlődési lehetőség
  •          Versenyképes bérezés
  •          Béren kívüli juttatás, és egyéb bónuszok
  •          Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest