Order & Logistics Specialist (Budapest)

A Mercedes-Benz Hungária Kft. sales-marketing fókuszú budapesti központjába várja határozott időre leendő Order & Logistics Specialist kolléga jelentkezését, akinek feladata a megrendelt járművek kiszállításához kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása.

Order & Logistics Specialist

Feladatok

A pozícióban a feladataid a következők lesznek:

  • számlák kezelése és rögzítése,
  • szállítmányozási folyamatok szervezése,
  • esetleges szállítás közbeni sérülések és garanciális feladatok intézése,
  • partnerekkel kötött szerződések rögzítése.

Követelmények

A pozíció betöltéséhez az alábbi tapasztalatokkal, tulajdonságokkal kell rendelkezned:

  • angol és/vagy német középszintű nyelvtudás,
  • felsőfokú logisztikai vagy gazdaságtudományi vagy pénzügyi végzettség,
  • 1-3 év releváns munkatapasztalat,
  • jó problémamegoldó készség és precizitás,
  • logikus, rendszerszemléletű gondolkodásmód,
  • önállóság és monotonitástűrés.

Amit kínálunk

Amit a vállalat kínál:

  • versenyképes bérezés,
  • béren kívüli juttatás és egyéb bónuszok,
  • nyelvi kurzusok,
  • stabil nemzetközi háttér.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest