Orvos- és patika látogató (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

2005 elején alakult magyar tulajdonú cég megbízásából keresünk fő vagy részmunkaidőben munkatársat az alábbi pozícióba:

Orvos- és patika látogató

Elvárások:

  • Vállalkozói szemlélet,
  • Egészségügyi diploma (orvos, fogorvos, gyógyszerész, biológus, vegyész stb.)

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a területen lévő házi- és gyermekorvosokkal, gyógyszertárakkal,
  • A partnerkör rendszeres, terv szerinti látogatása, hosszútávú kapcsolatok kialakítása,
  • A vállalat által kijelölt termékekre vonatkozó forgalmi célkitűzések, piacrészek teljesítése,
  • Patikai akciók és kampányok kivitelezése, az ezzel kapcsolatos értékesítési tevékenység végrehajtása,
  • Esetenként a cég képviselete szakmai rendezvényeken, kongresszusokon,
  • Projektfeladatok ellátása,
Megbízóról:
  • 2005 elején alakult, azzal a céllal, hogy komplex gyógyszer marketing tevékenységet ellátó képviseletet építsen ki magyar és külföldi vállalatok részére.,
  • A társaság hatékonyságának egyik fő pillére a megbízható, rugalmas, lelkiismeretes kollégák munkája.

Amit kínálunk:

  • Bér megegyezés szerint, számlára,
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Magyarország