Orvos- és patikalátogató (Hajú- Békés-, Szolnok) (Békés megye)

(Hajú- Békés-, Szolnok)

A hirdetés már lejárt!

Generikus gyógyszereket forgalmazó partnercégünk számára patika- és orvoslátogatót keresünk

 HAJDÚ, BÉKÉS és SZOLNOK megye területére

Feladatok

  • Képviselet és kapcsolattartás a terület egészségügyi szakembereivel,

  • A cég készítményeinek népszerűsítése, eredményes piaci szereplésük elősegítése,

  • Meghatározott számú napi látogatás előkészítése, megszervezése, lebonyolítása, riportálás,

  • Az aktuális üzleti terv teljesítése,

  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken.

Elvárások

  • Rendeleti végzettség,

  • A közelmúltban szerzett minimum 1 éves orvoslátogatói tapasztalat,

  • Üzleti szellem és nyitottság, dinamizmus,

  • Megbízhatóság,

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk

Partnerünk versenyképes juttatási csomagot, professzionális hátteret  kínál a sikeres pályázónak.

Munkavégzés helye

Magyarország,Dél-Kelet Magyarország,Debrecen

Munkavégzés helye: HAJDÚ, BÉKÉS és SZOLNOK megyék

A pozíció határozatlan idejű bejelentett munkaviszony!